Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን
