Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Create
ast: Crear

en: Done
ast: Fechu

en: Other
ast: Otru

en: Operation
ast: Operación
