Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Откажи

en: Edit
bg: Промени

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Създай

en: Create
bg: Създаване

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: here
bg: тук

en: Other
bg: Други

en: Operation
bg: Действие

en: Execute
bg: Изпълни
