Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Done
bn: সম্পন্ন
