Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: PHP code
bs: PHP kod

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
bs: Ako slomite ovaj katanac, sve promjene koje je napravio !user će biti izgubljene!

en: Break lock
bs: Slomij katanac
