Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llista

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Create
ca: Crea

en: Done
ca: Fet

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres

en: Operation
ca: Operació

en: PHP code
ca: Codi PHP

en: Data
ca: Dades

en: Debugging
ca: Depuració

en: (empty)
ca: (buit)
