Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: File path
cs: Cesta souboru

en: Edit
cs: Upravit

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Create
cs: Vytvořit

en: Done
cs: Hotovo

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: here
cs: zde

en: Other
cs: Jiné

en: Operation
cs: Operace

en: PHP code
cs: PHP kód

en: Execute
cs: Vykonat

en: (empty)
cs: (prázdný)
