Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: File path
da: Filsti

en: Edit
da: Redigér

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Create
da: Opret

en: Done
da: Færdig

en: Click here
da: Klik her

en: here
da: her

en: Other
da: Anden

en: Operation
da: Handling

en: Result
da: Resultat

en: PHP code
da: PHP kode

en: Execute
da: Kør

en: Debugging
da: Debuggin

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
da: Bryder du låsen mister !user alle ændringer som ikke er blevet gemt.

en: Break lock
da: Bryd lås

en: Current value
da: Aktuel værdi

en: (empty)
da: (tom)
