Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Create
eu: Sortu
