Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: File path
fi: Tiedostopolku

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitä

en: Add
fi: Lisää

en: Create
fi: Luo

en: Done
fi: Tehty

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: here
fi: täällä

en: Other
fi: Muu

en: Operation
fi: Toimenpide

en: PHP code
fi: PHP koodi

en: (empty)
fi: (tyhjä)
