Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Baguhin

en: Add
fil: Idagdag
