Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Eliminar

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Create
gl: Crear

en: Other
gl: Outro

en: Operation
gl: Operación
