Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Create
hi: बनाएँ

en: Done
hi: पूर्ण हुआ
