Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Izbriši

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Odustani

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Add
hr: Dodaj

en: Create
hr: Stvori

en: Done
hr: Gotovo

en: here
hr: tu

en: Other
hr: Ostalo

en: Operation
hr: Operacija

en: Execute
hr: Izvrši

en: (empty)
hr: (prazno)
