Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hu: Töröl

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: File path
hu: Fájlútvonal

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Create
hu: Létrehozás

en: Done
hu: Kész

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: here
hu: ide

en: Other
hu: Egyéb

en: Operation
hu: Művelet

en: Result
hu: Eredmény

en: Directory name
hu: Könyvtár neve

en: PHP code
hu: PHP kód

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Data
hu: Adat

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
hu: !user által végrehajtott összes módosítás elveszik a zárolás feloldásával!

en: Break lock
hu: Zárolás feloldása

en: Current value
hu: Jelenlegi érték

en: (empty)
hu: (üres)
