Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Ubah

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Create
jv: Gawé

en: Done
jv: Rampung

en: here
jv: nag kéné

en: Operation
jv: Operasi
