Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: File path
lt: Failo kelias

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Create
lt: Kurti

en: Done
lt: Atlikta

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Execute
lt: Vykdyti

en: (empty)
lt: (tuščia)
