Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: രദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Result
ml: തത്ഫലം
