Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх
