Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Create
nn: Lag

en: here
nn: her
