Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: Edit
pl: Edytuj

en: Back
pl: Powrót

en: Save
pl: Zachowaj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Create
pl: Utwórz

en: Done
pl: Gotowe

en: here
pl: tutaj

en: Other
pl: Inne

en: Operation
pl: Czynność

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
pl: Złamanie blokady spowoduje utratę jakichkolwiek ewentualnych niezachowanych zmian, które mógł wprowadzić użytkownik !user!

en: Break lock
pl: Złam blokadę

en: (empty)
pl: (pusty)
