Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: File path
te: ఫైల్ దారి

en: Edit
te: మార్చు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Rename
te: పేరుమార్చు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి

en: here
te: ఇక్కడ

en: Other
te: ఇతర

en: Result
te: ఫలితం

en: Directory name
te: సంచయపు పేరు

en: (optional)
te: (ఐచ్చికం)

en: Current value
te: ప్రస్తుత విలువ

en: (empty)
te: (ఖాళీ)

en: (optional) !description
te: (ఐచ్చికం) !description
