Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Create
th: สร้าง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Operation
th: การดำเนินการ
