Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Listele

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Create
tr: Oluştur

en: Done
tr: Tamam

en: Other
tr: Diğer

en: Operation
tr: İşlem

en: PHP code
tr: PHP kodu

en: (empty)
tr: (boş)
