Transformations (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
uk: Вилучити

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Відмінити

en: File path
uk: Шлях до файлу

en: Edit
uk: Редагувати

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновлення

en: Add
uk: Додати

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Create
uk: Створення

en: Done
uk: Завершено

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: here
uk: тут

en: Other
uk: Інше

en: Operation
uk: Дія

en: Result
uk: Результат

en: Directory name
uk: Ім'я папки

en: PHP code
uk: код PHP

en: Execute
uk: Виконати

en: Data
uk: Дані

en: (optional)
uk: (додатково)

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
uk: Перериваючи блокування, будь-які не збережені зміни зроблені !user будуть загублені!

en: Break lock
uk: Перервати блокування

en: Transformations
uk: Перетворення

en: Current value
uk: Поточне значення

en: Files and directories
uk: Файли і теки

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни

en: <unknown>
uk: <невідомо>
