TranslateThis Button (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: cancel
fa: لغو

en: Translate
fa: ترجمه

en: Multilanguage
fa: چند زبانه

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان
