TranslateThis Button (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: cancel
fi: peruuta

en: Translate
fi: Käännä

en: Multilanguage
fi: Monikielinen

en: Language settings
fi: Kieliasetukset
