TranslateThis Button (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Display Settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: cancel
fr: annuler

en: Intro text
fr: Texte d'introduction

en: Translate
fr: Traduire

en: Multilanguage
fr: Multilingue

en: Language settings
fr: Paramètres de langue

en: From language
fr: Depuis la langue
