TranslateThis Button (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា
