TranslateThis Button (6.x-1.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: Unknown
no: Ukjent

en: Save settings
no: Lagre innstillinger

en: cancel
no: avbryt

en: Intro text
no: Introduksjonstekst

en: Translate
no: Oversett

en: Multilanguage
no: Flerspråklig

en: Language settings
no: Språkinnstillinger
