TranslateThis Button (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: cancel
pt: cancelar

en: Intro text
pt: Texto introdutório

en: Translate
pt: Traduzir

en: Multilanguage
pt: Multi-idiomas

en: Language settings
pt: Configurações de idioma
