TranslateThis Button (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: General settings
ro: Setări generale

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: cancel
ro: revocare

en: Translate
ro: Traducere

en: Language settings
ro: Configurare limbă
