TranslateThis Button (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Translate
vi: Dịch

en: Multilanguage
vi: Đa ngôn ngữ

en: Language settings
vi: Thiết lập ngôn ngữ
