TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Unknown
af: Onbekend

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Translate
af: Vertaal

en: Language settings
af: Taalverstellings
