TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Unknown
be: Невядомы

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Translate
be: Перакласці

en: Language settings
be: Моўныя налады
