TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: cancel
cy: Diddymu

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: Language settings
cy: Gosodiadau iaith
