TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Unknown
da: Ukendt

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: cancel
da: fortryd

en: Translate
da: Oversæt

en: Multilanguage
da: Sprog

en: Language settings
da: Sprogindstillinger
