TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Translate
eo: Traduku

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj
