TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: cancel
gl: cancelar

en: Translate
gl: Traducir

en: Language settings
gl: Opcións de idioma
