TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: cancel
hu: mégsem

en: Translate
hu: Fordítás

en: Multilanguage
hu: Többnyelvűség

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: From language
hu: Erről a nyelvről:

en: Translating page…
hu: Oldal fordítása…
