TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Translate
is: Þýða

en: Language settings
is: Tungumálastillingar
