TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Language settings
jv: Ngatur bāsā
