TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Translate
kk: Аудару

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері
