TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Unknown
sl: Neznan

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Translate
sl: Prevodi

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika
