TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Translate
sq: Përkthe

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës
