TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: Language settings
ta: மொழி அமைவுகள்
