TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: cancel
te: రద్దుచేయి

en: Translate
te: అనువదించు

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు
