TranslateThis Button (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: cancel
th: ยกเลิก

en: Language settings
th: ตั้งค่าภาษา
