TranslateThis Button (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: cancel
lv: atcelt

en: Translate
lv: Tulkot

en: Multilanguage
lv: Vairākvalodu

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi
