Translation Interface (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: Component
ar: عنصر

en: Translation
ar: الترجمة

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Menus
ar: القوائم
